تبلیغات
h جهاد فرهنگی (از انسان بودن تا انسان ماندن ) کار بچه های شاتور - خدارا رها نکنیم ودنبال دشمن خدا باشیم.
http://www.axgig.com/images/63925253836074439234.jpg
http://bachehayeghalam.ir/wp-content/uploads/2015/01/Letter4u.gif
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما مشکل اساسی جامعه ما در حیطه فرهنگ کدام موضوع است؟آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

این وبلاگ توسط بجه های شرق اصفهان روستای شاتور اداره می شود ما از امت حزب اله وسرباز سید علی خامنهای هستیم ما انقلابی هستیم
جستجو


آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

جهاد فرهنگی -کاری از بچه های شاتور

------------------------------------------ -------------------------------------------- سایت شهید حاج احمد کاظمی

کد موزیک آنلاین برای وبگاه
---------------------------------------------

گلدون وبلاگی اصفهان

مجموعه وبلاگی شرق اصفهان

کاربردی
ابر برچسب ها
ارسال شده در پنجشنبه 6 آذر 1393 ساعت 10:25 ب.ظ توسط بسیجی امام خامنه ای

دشمن بداند ما همیشه در صحنه ایم وقدمی از حمایت ولی فقیه ورهبرمان امام خامنه ای(مد ظله العالی) عقب نمی نشینیم.

ای دشمنی که بدنبال هستی ما هستی وانرژی هسته ای ما را بهانه قرار داده ای ما امروز عهد می بندیم که لحظه ای رهبرمان را تنها نگذاریم وجهت اعتلای میهن اسلامیمان از تلاشی فرو گذاری نکنیم .

ما می دانیم که دشمن ما یعنی امریکا نه تنها به دنبال برداشتن تحریم ها نیست بلکه قسم خورده روز بروز تا به زانو در آوردن ما تحریمها را زیادتر هم کند مگر ما یا دمان رفته که اوبا ما گفت من حتی نمی گذارم پیچ ومهره ای از تأسیسات هسته ای دست ایرانی ها باشد بنا بر این ای امریکا بدان ما روی پای خودمان می ایستیم ومملکت خودمان را آباد می کنیم وتحریم های تو هم هیچ فایده ای ندارد.مگر برای عده ای ترسو .

از اینکه 7 ماه دیگر مزاکرات را تمدید می کنی این بر می آید که به دنبال به دست آوردن اطلاعات بیشتری از تأسیسات هسته ای ما هستی چون که به این بهانه پایت به ایران باز شده هرچن کار شناسان آژانس هسته ای باشد یک نیروی تو هستند ونیمی از حقوقشان را از تو می گیرند وبرای تو حبر می آورند وگر نه ما چه چیزی داریم که یک سال مزاکره هنوز به نتیجه نرسیده است این نشان از زیاده خواهی تو دارد ای امریکا.

امروز نتنها از شعار مرگ بر امریکای ما کاسته نمی شود بلکه با فریادی رساتر می گوییم مرگ بر امریکا.

ای امریکا ، ای جانکری که دیروز می گفتی ما با شرکایمان یعنی جامعه ی  جهانی  مشورت کرده ایم این جامعه ی جهانی کیست ،آیا غیر از اسرائیل جامعه ی جهانی توست پس ما نوجوانان می گوییم این بار رساتر که  مرگ بر اسرائیل .

اگر به فکر امنیت اسرائیلی ما هم به فکر امنیت برادران خود در حزب الله لبنان ، سوریه ، عراق، بحرین ودیگر کشور ها هستیم اگر ذره ای برای آنان نا امنی ایجاد کنی از قطره ی خون خودمایه می گذاریم واسرائیلت را نا امن می کنیم . مرگ بر اسرائیل فرمانده سپاه امام خامنه ای گفته که فتح بسیار نزدیک است انشاءالله

.

آقایم فرموده ما به این مذاکرات خوش بین نیستیم وصد البته که ما جوانان ونوجوانان با شعور وآگاهی که از رهبرمان فرا گرفته ایم ما هم خوشبین نیستیم .ای کسانی که در کشور به دنبال خوشبین نشان دادن خود به این مذاکرات هستید ؟چه حاصل شد؟ البته ما از تیم مزاکره کننده بسیار سپاسگذاریم.وقدر دان زحمات آنهاییم.

بیایید فرامین رهبر انقلاب را در زمینه اقتصاد مقاومتی به کار ببندید وبجای طلف نمودن فرصتهای باقیمانده چاره ای باندیشید وتما م توان خود را برای از تحریم در آوردن با تلاش وکار ،قرار دهید که راه پیروزی با تکیه وپیروی بر کلام رهبر عزیزمان بدست می آید.

تمام هستی ، وزندگی خود را در گرو امریکا دیدن یعنی خدا را ندیدن است .شعار الله اکبر یعنی خدا بزرگتر است حالا ما که 35 سال است می گوییم الله اکبر یعنی خدا بزرگتر از امریکا هم هست به خدا التماس کنیم نه اینکه منتظر حل تحریمها با مذاکره با امریکا  باشیم خدارا رها نکنیم ودنبال دشمن خدا باشیم.

می دانید جان کری پس از دور نهایی مذاکرات چه گفت این را در پایان عرایضمان می گوییم شاید بعضی ها از خواب بیدار شوند.

جان کری گفت ما در مذاکرات خیلی پیشرفت داشته ایم (باید در این موضوع تأمل کنیم) ایران داشت خیلی پیشرفت می کرد در زمینه ی هسته ای با این مذاکرات توانستیم از پیشرفت ایران بکاهیم واین حرکت را بسیار کند کنیم.

حالا شما بگویید این ثمره مذاکرات ِمفید ما است؟ اینکه به نفع دشمن شده .خود صد نکته بخوان از این مجمل ....

بقیه مطالبش را نمی گویم که نفعی برای ما نداشت......

مرگ بر امریکا ومرگ بر  اسرائیل ومرگ بر انگلیس

رهبر عزیزم ما تا پای جان برای انقلاب اسلامی ودست آوردهای آن ایستاده ایم وبه هیچ دشمن خدایی اعتماد نداریم ودر را مبارزه با کفرو استکبار تا آخرین قطره خون خودمی ایستیم وجان خود  را تقدیم اسلام می کنیم.

ما را دعا کنید...ما را دعا کنید....

 

 برچسب ها : مرگ بر امریکا ,  بچه های شریف آباد ,  عکس یادگاری ,  میثاق با رهبر , 

موضوع : برنامه های جنبی , 


ابزار و قالب وبلاگ :: تم ویوز

گالری قالب وبلاگ